SKB ENERGETYKA

BUDYNKI MIESZKALNE

Na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia służymy wsparciem merytorycznym oraz fachowym doradztwem. Zapewniamy szybki czas realizacji oraz konkurencyjne ceny.

Zajmujemy się dostarczaniem lekkich konstrukcji stalowych przeznaczonych do budowy nowoczesnych obiektów mieszkalnych.

Wykonamy dla Państwa konstrukcje stalowe do budowy domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, a także obiektów energooszczędnych.

ZALETY WYKORZYSTANIA NASZYCH KONSTRUKCJI

Zastosowanie lekkich konstrukcji daje możliwość wybudowania domu w zaledwie kilka miesięcy. Budynki wykonane w tej technologii są ekonomiczne oraz ekologiczne. Ściany nie muszą być w żaden sposób wzmacniane.

Ponadto wykorzystanie stali daje niemal nieograniczone możliwości kształtowania bryły obiektu. Dodatkowo stal nie jest podatna na zniszczenia, w związku z czym mają Państwo gwarancję długoletniego użytkowania.

Nasze konstrukcje stalowe powstają bezpośrednio w zakładzie przemysłowym, w którym możemy przetestować wszystkie najważniejsze parametry techniczne gotowego wyrobu. Wpływa to bezpośrednio na jakość i wytrzymałość gotowego obiektu mieszkalnego. Na plac budowy są dostarczane kompletne elementy, które wystarczy odpowiednio połączyć ze sobą. Takie rozwiązanie pozwala na wyeliminowanie wielu błędów, do których może dojść w przypadku zastosowania tradycyjnych metod budowlanych.

KONSTRUKCJE STALOWE DO OBIEKTÓW MIESZKALNYCH, CZYLI TRWAŁOŚĆ

Stal jest materiałem o wysokiej wytrzymałości, co sprawia, że jest idealna do stosowania w budownictwie. Konstrukcje wykonane z tego surowca są odporne na warunki atmosferyczne, korozję i upływ czasu. Są one powszechnie wykorzystywane również na bardzo wymagających terenach, na których występują trzęsienia ziemi, huragany czy silne opady śniegu.

KONSTRUKCJE STALOWE, CZYLI SZYBKI MONTAŻ

Elementy konstrukcyjne stalowe to wyroby prefabrykowane, co przyspiesza proces budowy. Są one dokładnie przygotowane w fabryce, a na posesję trafiają w formie gotowych części budynku. Dzięki temu można zminimalizować liczbę prac niezbędnych do wykonania już na placu budowy. Na miejscu wystarczy wykonać spawanie i montaż konstrukcji stalowych zgodnie z przygotowanym projektem.

Stal jest też dość lekka w porównaniu do niektórych innych materiałów konstrukcyjnych, co ułatwia transport i montaż elementów. Przekłada się to nie tylko na czas wznoszenia budynku, lecz także ponoszone koszty. Dysponujemy urządzeniami, które pozwalają na sprawny i szybki montaż gotowych konstrukcji na placu budowy.

PROJEKTOWANIE, WYKONANIE I MONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWYCH

Proponujemy Państwu kompleksowe wykonawstwo nowoczesnych domów jedno- i wielorodzinnych. Obiekty mieszkalne, które budujemy, odznaczają się stabilnością, trwałością oraz doskonałą izolacyjnością cieplną. Wykorzystanie gotowych konstrukcji stalowych skraca czas realizacji do kilku miesięcy, a także minimalizuje koszty budowy oraz późniejszej eksploatacji.

W ramach wykonawstwa stworzymy dla Państwa indywidualny projekt, zapewnimy materiały doskonałej jakości, a także wybudujemy wymarzony dom lub budynek mieszkalny. Nasze konstrukcje spełniają wszelkie wymagania przeciwpożarowe. W trakcie wznoszenia budynku dbamy o jego zgodność z prawem budowlanym. Przygotowujemy wszystkie dokumenty, które są niezbędne do późniejszego odbioru obiektu.

Zrealizujemy dla Państwa zamówienie na konstrukcje stalowe z przeznaczeniem do budowy hal, magazynów oraz budynków mieszkalnych.

Zajmujemy się także produkcją i modernizacją elementów okołokotłowych oraz instalacji ochrony środowiska. Możemy przygotować dowolną konstrukcję stalową na zamówienie. Bazujemy na dostarczonej nam dokumentacji i przygotowujemy własne projekty, na podstawie ustaleń z klientem.

Konstrukcje stalowe przeznaczone dla budynków mieszkalnych

Proponujemy Państwu kompleksowe wykonawstwo nowoczesnych domów jedno i wielorodzinnych. Obiekty mieszkalne, które budujemy odznaczają się stabilnością, trwałością oraz doskonałą izolacyjnością cieplną. Wykorzystanie gotowych konstrukcji stalowych skraca czas realizacji do kilku miesięcy, a także minimalizuje koszty budowy oraz późniejszej eksploatacji.

W ramach wykonawstwa stworzymy dla Państwa indywidualny projekt, zapewnimy materiały doskonałej jakości, a także wybudujemy wymarzony dom lub budynek mieszkalny. Nasze konstrukcje spełniają wszelkie wymagania przeciwpożarowe.

Zrealizujemy dla Państwa zamówienie na konstrukcje stalowe z przeznaczeniem do budowy hal, magazynów oraz budynków mieszkalnych.

Zajmujemy się także produkcją i modernizacją elementów okołokotłowych oraz instalacji ochrony środowiska.

OFERTA

Nowoczesne rozwiązania dopasowane do potrzeb

Projekt warsztatowy konstrukcji stalowych

Przygotowanie dokumentacji

Dostawa i montaż kompletnych konstrukcji stalowych