SKB ENERGETYKA

SPAWANIE I MONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWYCH

Nasze produkty znajdują zastosowanie w energetyce, przemyśle chemicznym, tekstylnym, papierniczym, a także w obszarach związanych z wodą oraz ściekami. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem konstrukcji wykorzystywanych w tych branżach, lecz także późniejszym montażem gotowych wyrobów.

Jesteśmy gotowi zrealizować inwestycję kompleksowo, począwszy od projektowania, przez produkcję, po dostawę i montaż u klienta. Dzięki temu możliwe staje się maksymalne skrócenie procesu budowy i zachowanie jak najwyższej jakości gotowej konstrukcji. Czuwamy nad całym przedsięwzięciem, współpracując także z innymi ekipami pojawiającymi się na placu prowadzonych robót.

Spawanie i montaż konstrukcji stalowych to usługa realizowana przez naszych doświadczonych specjalistów. Dysponują oni szeroką wiedzą, a także stale doskonalonymi umiejętnościami i wszystkimi potrzebnymi uprawnieniami.

Gwarantujemy konkurencyjne ceny, terminowość oraz wsparcie w awaryjnych sytuacjach. Dostarczone przez nas konstrukcje stalowe gwarantują pełną satysfakcję dla klienta.

KONSTRUKCJE STALOWE

Specjalizujemy się w wytwarzaniu konstrukcji stalowych zarówno ze stali czarnych, jak i nierdzewnych oraz żaroodpornych z zastosowaniem standardowego zabezpieczenia antykorozyjnego oraz odpornego w silnie agresywnym środowisku C5-I. Wykonujemy również zabezpieczenia pożarowe konstrukcji.

Nasze konstrukcje stalowe są odporne na działanie nawet bardzo dużych obciążeń. Tworzymy je na podstawie przygotowanego projektu i wykonanych wyliczeń. Bierzemy pod uwagę wszystkie siły, które mogą oddziaływać na gotową konstrukcję. Dzięki temu jesteśmy w stanie wznieść nawet bardzo duże i wysokie budynki – hale produkcyjne i magazynowe, obiekty sportowe i widowiskowe, elementy infrastruktury miejskiej czy biurowce.

DEMONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWYCH

Montaż konstrukcji stalowych niejednokrotnie wymaga wcześniejszego demontażu. To często trudny i skomplikowany proces. Przed jego rozpoczęciem należy skrupulatnie zapoznać się z dokumentacją techniczną i przygotować się do demontażu.

Przygotowanie to, szczególnie w przypadku urządzeń użytkowanych przez wiele lat, wymaga dużej ostrożności, wiedzy i doświadczenia. Wiemy, jak przeprowadzić ten proces bezpiecznie i efektywnie. Jeśli inwestor będzie potrzebował naszego wsparcia w tym zakresie, możemy je zapewnić.

Dysponujemy wszystkimi maszynami niezbędnymi do demontażu nawet bardzo dużych konstrukcji stalowych. Mowa tu m.in. o specjalnych podnośnikach i dźwigach. Urządzenia te pozwalają na bezpieczne rozłączanie kolejnych elementów konstrukcji, a także ich przewiezienie w inne miejsce. Wiele elementów metalowych można wykorzystać ponownie lub sprzedać w specjalnym skupie.

DOSTAWA I MONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWYCH

Montaż konstrukcji stalowych to proces wymagający wiedzy, doświadczenia i fachowego przygotowania. Zapewnimy je Państwu wraz z niezbędnym sprzętem. Wszystkie nasze narzędzia, urządzenia oraz maszyny konieczne do wykonania montażu odznaczają się wysoką jakością, a także mają niezbędne atesty.

Cały proces montażu odbywa się zgodnie z przyjętą dokumentacją i założeniami, co pozwala prowadzić go efektywnie i bezpiecznie. Mamy szeroką wiedzę i doświadczenie, co pozwala nam zapewnić poprawne funkcjonowanie montowanych konstrukcji stalowych.

PROFESJONALNY TRANSPORT KONSTRUKCJI SPAWANYCH

Zajmujemy się również transportem konstrukcji spawanych. Często są to bardzo duże elementy prefabrykowane, które muszą zostać przewiezione z wykorzystaniem specjalistycznych pojazdów. Dysponujemy flotą samochodów przeznaczonych do transportu ponadgabarytowego. Nasi specjaliści mają też wymagane uprawnienia, dzięki czemu mogą legalnie realizować takie przejazdy. Ustalamy szczegóły przewozu konstrukcji stalowych indywidualnie. Często dostarczenie ciężkich i dużych elementów wymaga dopełnienia dodatkowych formalności, jak np. demontaż znaków drogowych czy uzyskanie pozwolenia na przejazd konkretną trasą.

Zajmiemy się transportem prefabrykatów stalowych kompleksowo. Zadbamy o to, by gotowe wyroby zostały na czas dostarczone pod wskazany adres. Po przewiezieniu elementów metalowych zajmujemy się ich rozładunkiem, z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

KONSTRUKCJE SPAWANE, CZYLI TRWAŁOŚĆ

Montujemy konstrukcje spawane, które cechują się wysoką trwałością. Łączymy poszczególne elementy z wykorzystaniem odpowiednich technik spawania. Dobieramy właściwą metodę pracy do dokładnego składu metalu, a także warunków, w których ma być wykorzystywana gotowa konstrukcja. Dbamy o jakość każdego spawu, by mieć pewność, że obiekt będzie cechować się odpowiednią trwałością.

Spawanie i montaż konstrukcji stalowych przez naszą firmę pozwala na uzyskanie niezwykle wytrzymałych budynków, które sprawdzą się nawet na bardzo wymagających terenach. Takie obiekty są odporne na działanie czynników atmosferycznych, a także dużych sił. Tworzymy i montujemy m.in. elementy infrastruktury transportowej. Są one szczególnie narażone na obciążenie występujące podczas ruchu samochodów.

ILE TRWA MONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWYCH?

Montaż konstrukcji stalowych przez naszą firmę może trwać od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy. Technika ta pozwala jednak na wzniesienie bardzo dużych obiektów stosunkowo szybko – znacznie szybciej, niż ma to miejsce w przypadku zastosowania tradycyjnych metod budowlanych. Dokładny termin rozpoczęcia i zakończenia prac zawsze ustalamy indywidualnie, na podstawie przygotowanego projektu i ustaleń z klientem. Warto jednak pamiętać, że podczas realizacji zlecenia mogą pojawić się przeszkody, które będą wymagały od nas dodatkowej pracy, wydłużając czas budowy. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, a także indywidualnie.

Zapraszamy do współpracy. W razie pytań mogą Państwo skontaktować się z naszymi specjalistami.

Wykonamy dla Państwa konstrukcje stalowe przeznaczonych dla budowy hal, magazynów oraz budynków mieszkalnych.

Zajmujemy się także produkcją i modernizacją elementów okołokotłowych oraz instalacji ochrony środowiska.

OFERTA

Nowoczesne rozwiązania dopasowane do potrzeb

Projekt warsztatowy konstrukcji stalowych

Przygotowanie dokumentacji