SKB ENERGETYKA

HALE SPORTOWE I WIDOWISKOWE

Inwestorzy coraz częściej decydują się na zastosowanie konstrukcji stalowych w realizacji budowy hal sportowych i widowiskowych. Taki krok pozwala dopasować rozwiązania konstrukcyjno-architektoniczne do konkretnych dyscyplin sportowych.

Zajmujemy się projektowaniem, wykonawstwem oraz montażem zoptymalizowanych konstrukcji stalowych przeznaczonych do budowy hal sportowych i widowiskowych. Tworzymy nawet najbardziej skomplikowane obiekty, które łączą w sobie funkcjonalność oraz estetyczny wygląd.

W ramach naszego wykonawstwa proponujemy Państwu kompleksowe przeprowadzenie prac, począwszy od stworzenia projektu, poprzez produkcję konstrukcji stalowych, skończywszy na montażu na budowie. Przygotowujemy hale sportowe i widowiskowe na zamówienie – zgodnie z Państwa potrzebami, prawem budowlanym i Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

CHARAKTERYSTYKA HAL SPORTOWYCH I WIDOWISKOWYCH

Hale sportowe i widowiskowe charakteryzują się dużą przestrzenią oraz możliwie maksymalną wysokością. Dodatkowo, aby zapewnić komfort użytkowania, tego typu obiekty pozbawione są wszelkich konstrukcji działowych i wsporczych. Istotną rolę odgrywa również stabilne zadaszenie.

Konstrukcje stalowe pozwalają na stworzenie nawet największego obiektu sportowego, jednocześnie zapewniając jego funkcjonalność i bezpieczeństwo korzystania. Nie wymagają one dodatkowego wzmocnienia. Stal jest niezwykle trwała i doskonale znosi nawet bardzo duże obciążenie. Może być wykorzystywana w bardzo trudnych warunkach, gdzie nie sprawdzą się inne materiały budowlane.

Dostarczymy Państwu rozwiązania w odpowiedzi na specjalne potrzeby. Przykładem jednej z ciekawszych realizacji było wykonanie dźwigarów o długości około 60 m do budowy hali Łódzkiego Klubu Sportowego.

KONSTRUKCJE STALOWE PRZEZNACZONE DO BUDOWY HAL SPORTOWYCH I WIDOWISKOWYCH

W celu zapewnienia wieloletniego użytkowania stosujemy zabezpieczenia antykorozyjne gwarantujące odporność na warunki atmosferyczne. Nasza stal jest pokrywana niezwykle trwałą warstwą ochronną, dzięki czemu może być wykorzystywana również na świeżym powietrzu – w otwartych obiektach sportowych i widowiskowych.

Ponadto wszelkie elementy wykonujemy tak, aby sprawdzały się w różnych warunkach atmosferycznych. Gotowe obiekty widowiskowe i sportowe naszej produkcji zapewniają niezawodność i brak konieczności przeprowadzania kosztownych remontów przez lata.

HALE SPORTOWE I WIDOWISKOWE ZE STALI, CZYLI SZYBKI MONTAŻ

Stal pozwala na wzniesienie nawet bardzo dużej konstrukcji sportowej lub widowiskowej w zaledwie kilka miesięcy. Mniejsze obiekty można wybudować jeszcze szybciej. Technologia ta jest więc wykorzystywana m.in. w sytuacji, w której konieczne jest wzniesienie dużej konstrukcji w maksymalnie krótkim czasie. Taki krok pozwala na szybsze rozpoczęcie działalności w obiekcie, a także ograniczenie ponoszonych kosztów.

Co więcej, gotowe elementy stalowe są też dość proste w transporcie. Przewozimy je na plac budowy z wykorzystaniem specjalistycznych pojazdów. Dysponujemy uprawnieniami do realizacji transportu ponadgabarytowego. Na miejscu rozładujemy elementy i łączymy ze sobą zgodnie z przygotowanym projektem. Nasze konstrukcje stalowe dla infrastruktury pozwalają na uproszczenie prac i wyeliminowanie wielu błędów, które mogłyby pojawić się w przypadku zastosowania tradycyjnych metod pracy.

Zrealizujemy dla Państwa zamówienie na konstrukcje stalowe z przeznaczeniem do budowy hal, magazynów oraz budynków mieszkalnych.

Zajmujemy się także produkcją i modernizacją elementów okołokotłowych oraz instalacji ochrony środowiska.

Zapraszamy do współpracy!

Zrealizujemy dla Państwa zamówienie na konstrukcje stalowe z przeznaczeniem do budowy hal, magazynów oraz budynków mieszkalnych.

Zajmujemy się także produkcją i modernizacją elementów okołokotłowych oraz instalacji ochrony środowiska.

OFERTA

Nowoczesne rozwiązania dopasowane do potrzeb

Projekt warsztatowy konstrukcji stalowych

Przygotowanie dokumentacji

Dostawa i montaż kompletnych konstrukcji stalowych