SKB ENERGETYKA

BUDYNKI PRZEMYSŁOWE I BIUROWE

Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, w związku z czym jesteśmy w stanie podjąć się nawet bardzo skomplikowanych realizacji. Przygotowujemy budynki przemysłowe i biurowe z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii, by zapewnić ich funkcjonalność i trwałość na kolejne lata.

Specjalizujemy się w projektowaniu, wykonawstwie oraz montażu konstrukcji stalowych przeznaczonych do wybudowania różnego rodzaju obiektów przemysłowych i biurowych. Dysponujemy parkiem maszynowym, dzięki któremu możemy działać sprawnie nawet w przypadku najbardziej zaawansowanych budynków.

Mamy wszelkie niezbędne dokumenty i certyfikaty uprawniające nas do realizacji tego typu obiektów. Dbamy o to, by budynki powstawały zgodnie z prawem budowlanym. Przygotowujemy komplet dokumentów niezbędnych do odbioru gotowej nieruchomości.

KONSTRUKCJE STALOWE W BUDOWNICTWIE BIUROWYM I PRZEMYSŁOWYM

Dostarczamy wszystkie niezbędne elementy konstrukcji stalowych. Posiadamy doświadczenie w budowie obiektów biurowych, które bezpośrednio przylegają do hal produkcyjnych.

Wykwalifikowana załoga składająca się z inżynierów oraz pracowników fizycznych za każdym razem czuwa nad pełnym powodzeniem realizacji przedsięwzięcia.

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT UŻYTKOWANIA

Dostarczamy wszystkie niezbędne elementy konstrukcji stalowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w budowie obiektów biurowych, które bezpośrednio przylegają do hal produkcyjnych. Przygotowujemy obiekty przemysłowe o dowolnym metrażu i przeznaczeniu.

Wykwalifikowana załoga składająca się z inżynierów oraz pracowników fizycznych za każdym razem czuwa nad pełnym powodzeniem realizacji przedsięwzięcia. Przygotowujemy także te obiekty, wewnątrz których muszą panować specyficzne warunki – np. bardzo niska temperatura. Możemy wznieść hale, w których będzie odbywała się produkcja żywności, środków chemicznych, pojazdów, mebli, materiałów budowlanych itd.

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT UŻYTKOWANIA

Kluczową rolę podczas projektowania budynków przemysłowych i biurowych odgrywa przeznaczenie obiektu. Zawsze staramy się maksymalnie wykorzystać powierzoną nam przestrzeń. Ponadto zastosowanie gotowych elementów stalowych minimalizuje koszty, a także skraca czas realizacji przedsięwzięcia.

Naszą misją jest tworzenie takich obiektów, które zapewnią bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. W związku z powyższym dbamy o jakość materiałów, z których korzystamy, a także gwarantujemy odpowiednie zabezpieczenia przeciwpożarowe zgodne z obowiązującymi normami i przepisami.

ZALETY OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH Z KONSTRUKCJI STALOWYCH

Obiekty przemysłowe i biurowe powstające z konstrukcji stalowych mają wiele zalet. Przygotowujemy elementy ze stali bezpośrednio w naszym zakładzie. W tym miejscu możemy upewnić się co do ich odpowiednio wysokiej jakości. Gotowe produkty są następnie dostarczane na plac budowy, gdzie wystarczy wykonać spawanie i montaż konstrukcji stalowych. Taki krok pozwala na znaczne ograniczenie robót, jakie trzeba wykonać już na posesji. Przekłada się to na krótszy czas realizacji inwestycji i możliwość korzystania z obiektu już po zaledwie kilku miesiącach.

Konstrukcje stalowe umożliwiają także przygotowanie biurowców i hal przemysłowych o dowolnym kształcie. Takie rozwiązanie pozwala na idealne dostosowanie obiektu do zadań, które mają być w nim wykonywane. Co więcej, budynki z elementów stalowych są zgodne z aktualnymi trendami – umożliwiają np. montaż wielkopowierzchniowych przeszkleń.

Konstrukcje stalowe nie wymagają też dodatkowego wzmocnienia. Są one w stanie wytrzymać bardzo duży nacisk, dlatego powszechnie korzysta się z nich przy wznoszeniu dużych nieruchomości. Prefabrykaty stalowe umożliwiają również zachowanie większej trwałości i jakości budynku, niż ma to miejsce w przypadku obiektów tworzonych z zastosowaniem tradycyjnych metod.

Zrealizujemy dla Państwa zamówienie na konstrukcje stalowe z przeznaczeniem do budowy hal, magazynów oraz budynków mieszkalnych.

Zajmujemy się także produkcją i modernizacją elementów okołokotłowych oraz instalacji ochrony środowiska.

Zrealizujemy dla Państwa zamówienie na konstrukcje stalowe z przeznaczeniem do budowy hal, magazynów oraz budynków mieszkalnych.

Zajmujemy się także produkcją i modernizacją elementów okołokotłowych oraz instalacji ochrony środowiska.

OFERTA

Nowoczesne rozwiązania dopasowane do potrzeb

Projekt warsztatowy konstrukcji stalowych

Przygotowanie dokumentacji

Dostawa i montaż kompletnych konstrukcji stalowych